Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEMONTARE ECHIPAMENT DE AER CONDITIONAT 9-24000 BTU

Număr anunț
DA30371143
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectia Sociala (CUI 24699730)
Cod CPV
45111300-1 · Lucrari de demontare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.447.984 RON
Data publicării
11.04.2022 00:00
Data finalizării
12.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.447.984 RON