Ofertă acceptată Cumpărare directă

BALON PERSONALIZAT PE AMBELE FETE CU MESAJE DIFERITE, UMFLAT CU HELIU

Număr anunț
DA30370607
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1, CERNAVODA (CUI 29335047)
Cod CPV
34722100-5 · Baloane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.040.591 RON
Data publicării
11.04.2022 00:00
Data finalizării
12.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.040.591 RON