Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanţă a aplicaţiei C.I.D. (Circuitul Intern al Documentelor)

Număr anunț
DA30382304
Autoritate contractantă
JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
12.960.504 RON
Data publicării
12.04.2022 00:00
Data finalizării
13.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.960.504 RON