Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detector PIR wireless si Tastatura LCD

Număr anunț
DA30361613
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN IALOMITA (CUI 4231687)
Cod CPV
31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016 RON
Valoare atribuită
35.742.169 RON
Data publicării
11.04.2022 00:00
Data finalizării
13.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.742.169 RON

din 2.016 RON estimat