Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare tehnica - podet Gavrila, Candesti Deal

Număr anunț
DA30381596
Autoritate contractantă
COMUNA CANDESTI (CUI 4402663)
Cod CPV
71322300-4 · Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.026.216 RON
Data publicării
12.04.2022 00:00
Data finalizării
13.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.026.216 RON