Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII CONSULTANTA PROTECTIE CIVILA SI SITUATII DE URGENTA

Număr anunț
DA30378265
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Stefan cel Mare si Sfant (CUI 3346859)
Cod CPV
75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
41.090.060 RON
Data publicării
12.04.2022 00:00
Data finalizării
13.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.090.060 RON