Atribuită Atribuire

Achizitie Max Force IC 20g 13bucx71,43ron.Valoare totala 928,59ron.Achizitie conf.referat nr.27745/8.08.2022,comanda nr.28091/9.08.2022

Număr anunț
DAN1736730
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
BIOPLANT S.R.L. (CUI 10479025)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
928,59 RON
Data anunțului
10.08.2022 12:37

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.