Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca. Situatii de Urgenta, Prevenirea si

Număr anunț
DA30370566
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL FOLCLORIC MARIA TANASE (CUI 4332193)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
27.652.618 RON
Data publicării
11.04.2022 00:00
Data finalizării
13.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.652.618 RON