Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)

Număr anunț
DA30379970
Autoritate contractantă
COMUNA STARCHIOJD (CUI 2843655)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
19.225.829 RON
Data publicării
12.04.2022 00:00
Data finalizării
13.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.225.829 RON