Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE CLOR SANO JAVEL 4 L

Număr anunț
DA35092361
Autoritate contractantă
Tribunalul Botosani (CUI 4557919)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
107,88 RON
Data publicării
21.02.2024 13:46
Data finalizării
22.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,88 RON