Atribuită Cumpărare directă

BURGHIU SDS PLUS 24X450X400

Număr anunț
DA35083197
Autoritate contractantă
U.M. 0771GALATI (CUI 3127182)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
121,01 RON
Data publicării
20.02.2024 13:46
Data finalizării
22.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,01 RON