Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expertiza tehnica cladiri in mediul rural in vederea reabilitarii, modernizarii si extinderii

Număr anunț
DA30381526
Autoritate contractantă
Comuna Draguseni (Consiliul local Draguseni Iasi) (CUI 16449937)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.561.065 RON
Data publicării
12.04.2022 00:00
Data finalizării
13.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.561.065 RON