Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocire plan topografic si plan de incadrare in zona, avize Modernizare sistem de iluminat public

Număr anunț
DA30381700
Autoritate contractantă
COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.932.111 RON
Data publicării
12.04.2022 00:00
Data finalizării
13.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.932.111 RON