Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ingrasamant gazon Landscaper Pro Maintenance 2-3 luni 15KG

Număr anunț
DA30373873
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Cod CPV
24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.923.265 RON
Data publicării
12.04.2022 00:00
Data finalizării
13.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.923.265 RON