Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banca din lemn cu pergola

Număr anunț
DA30369766
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
40.138.437 RON
Data publicării
11.04.2022 00:00
Data finalizării
14.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.138.437 RON