Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inchirire macara MANITOU cu nacela si personal calificat pentru toaletare arbori

Număr anunț
DA30394400
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Cod CPV
45510000-5 · Inchiriere de macarale cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.366.630 RON
Data publicării
13.04.2022 00:00
Data finalizării
14.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.366.630 RON