Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie lucrari de marcaj rutier pt Comuna Zemes, judet Bacau

Număr anunț
DA30387844
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Cod CPV
34922100-7 · Marcaje rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.998.373 RON
Data publicării
13.04.2022 00:00
Data finalizării
14.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.998.373 RON