Ofertă acceptată Cumpărare directă

T581_55CM Masina automata pentru spalat si uscat pardoseli, cu om la bord

Număr anunț
DA30392626
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Cod CPV
39713410-0 · Masini de curatare a podelelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.753.728 RON
Data publicării
13.04.2022 00:00
Data finalizării
14.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.753.728 RON