Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACH. VAZE DIN STICLA PENTRU: LOT I - CAMIN CULTURAL EZERIS SI LOT II – CAMIN CULTURAL SOCENI

Număr anunț
DA30385226
Autoritate contractantă
Comuna Ezeris (CUI 3227807)
Cod CPV
39298300-0 · Vaze (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.471.878 RON
Data publicării
13.04.2022 00:00
Data finalizării
14.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.471.878 RON