Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI REPARATII DRUMURI IN SAT CRIHALMA COM COMANA

Număr anunț
DA30386322
Autoritate contractantă
COMUNA COMANA (PRIMARIA COMUNEI COMANA) (CUI 4777256)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.668.605 RON
Data publicării
13.04.2022 00:00
Data finalizării
14.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.668.605 RON