Atribuită Cumpărare directă

Dulap tip fișet metalic cu autocolant stejar natur și polițe metalice

Număr anunț
DA35091987
Autoritate contractantă
CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
Furnizor / câștigător
METALURGICA SA (CUI 485)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.745 RON
Data publicării
21.02.2024 13:46
Data finalizării
22.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.745 RON