Atribuită
Atribuire
KIT REPARATIE CASETA DIRECTIE RENAULT MASTER REN 0039 EUROTYEXSO - SET SIMERINGURI CASETA DIRECTIE SMI/KOYO PENTRU DJ-08-LOE: 1 buc x 184,57 RON. REFERAT NR. 34845/05.10.2022. OFERTA NR. 35133/06.10.2022. COMANDA NR. 35440/10.10.2022.
- Număr anunț
- DAN1773402
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- S.C.EUROTEXSO DISTRIBUTION DEPOZITUL DE SIMERINGURI S.R.L. (CUI 30451150)
- Cod CPV
- 44523300-5 · Garnituri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 184,57 RON
- Data anunțului
- 12.10.2022 15:12
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.