Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie autospeciala RD 24440 DF

Număr anunț
DA30385267
Autoritate contractantă
U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.233.522 RON
Data publicării
13.04.2022 00:00
Data finalizării
14.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.233.522 RON