Atribuită
Atribuire
Servicii de inchiriere "Autoplatforma" cu deservent pentru transport container pe raza municipiului Craiova {1 cursa x 120 lei/ cursa = 120 lei si Servicii de inchiriere "Autoplatforma" cu deservent pentru transport Tractor U445 pe raza municipiului Craiova {1 cursa x 120 lei/ cursa = 120 leiconform referat nr.36616/19-10-2022 intocmit de Sector Coloana Auto
- Număr anunț
- DAN1780779
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- ROM MOB COB SRL (CUI 28393597)
- Cod CPV
- 60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data anunțului
- 24.10.2022 10:54
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.