Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii cadastru pt intab imobile pentru cadastru sist pe sect program PNCCF extravilan, Adjud, VN

Număr anunț
DA30406231
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.931.345 RON
Data publicării
14.04.2022 00:00
Data finalizării
15.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.931.345 RON