Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de întreținere a spațiilor verzi din comuna Chirnogeni, județul Constanța

Număr anunț
DA30397527
Autoritate contractantă
COMUNA CHIRNOGENI (CUI 6483311)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.579.824 RON
Data publicării
14.04.2022 00:00
Data finalizării
15.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.579.824 RON