Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport persoane - Ansamblul ,,Dor''

Număr anunț
DA30396603
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA DRAGOS VRANCEANU (CUI 30539245)
Cod CPV
60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.736.327 RON
Data publicării
14.04.2022 00:00
Data finalizării
15.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.736.327 RON