Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)

Număr anunț
DA30399578
Autoritate contractantă
COMUNA SENDRICENI (PRIMARIA COMUNEI SENDRICENI) (CUI 3571575)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.187.952 RON
Data publicării
14.04.2022 00:00
Data finalizării
15.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.187.952 RON