Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curățare a birourilor pentru sediul ANES, pe o perioada de 8 luni- 01.05.2022-31.12.2022

Număr anunț
DA30402010
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU EGALITATEA DE SANSE INTRE FEMEI SI BARBATI (CUI 33160563)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
40.255.780 RON
Data publicării
14.04.2022 00:00
Data finalizării
15.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.255.780 RON