Atribuită
Atribuire
Rovinietă 7 zile ( 31.10.2022- 06.11.2022) IS 04 ROI pentru deplasarea la Chișinău, Referat 5250/31.10.2022
- Număr anunț
- DAN1788103
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
- Furnizor / câștigător
- SC MOLDOVA AGROIND (CUI 100260000377)
- Cod CPV
- 22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 83,90 RON
- Data anunțului
- 03.11.2022 09:52
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.