Ofertă acceptată Cumpărare directă

DALI REABILITARE, RESTAURARE SI PUNERE IN VALOARE CLADIREA PRIMARIEI MUNICIPIULUI CAMPULUNG

Număr anunț
DA30405946
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPULUNG (CUI 4122361)
Cod CPV
71240000-2 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de planificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.902.706 RON
Data publicării
14.04.2022 00:00
Data finalizării
15.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.902.706 RON