Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD 1Tb M.2 Samsung

Număr anunț
DA30402631
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 16 GALATI (CUI 29073868)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.914.273 RON
Data publicării
14.04.2022 00:00
Data finalizării
15.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.914.273 RON