Ofertă acceptată Cumpărare directă

Subscriptie 12 luni Forticare and Fortiguard UTM Bundle 60 Eprelungire licenta router Fortigate

Număr anunț
DA30403604
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Cod CPV
48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.914.588 RON
Data publicării
14.04.2022 00:00
Data finalizării
15.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.914.588 RON