Atribuită
Atribuire
Țesături sintetice: 1) Satin = 150 ml, 20 Lycra = 189.50 ml, Referat 2329/24.05.2022, 2325/24.05.2022, Factura 3321/31.05.2022
- Număr anunț
- DAN1791925
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
- Furnizor / câștigător
- MEREDIANA COM SRL (CUI RO10161268)
- Cod CPV
- 19211100-9 · Tesaturi mixte (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 3.595 RON
- Data anunțului
- 09.11.2022 14:58
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.