Atribuită
Atribuire
SERVICII POSTALE - FF7240/20.10.22, 7068/14.10.22, 6931/10.10.22, 6806/04.10.22, 6715/30.09.22, 6537/23.09.22, 7959/03.11.22, 7761/31.10.22, 7585/27.10.22, 7436/25.10.22, 10117/25.10.22, 9366/04.10.22
- Număr anunț
- DAN1793885
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 231,15 RON
- Data anunțului
- 14.11.2022 09:04
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.