Atribuită
Atribuire
Țesături sintetice: stofă = 18 ml, căptușeală satin = 40 ml, tafta = 21.5 ml, satin = 8 ml, Referate: 2328/24.05.2022, 2329/24.05.2022, 2513/02.06.2022 necesare la Premiera "BAL MASCAT" din 25- 26 Iunie 2022, Factura 3354/10.06.2022
- Număr anunț
- DAN1797441
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
- Furnizor / câștigător
- MEREDIANA COM SRL (CUI RO10161268)
- Cod CPV
- 19211100-9 · Tesaturi mixte (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.080 RON
- Data anunțului
- 17.11.2022 10:57
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.