Atribuită
Atribuire
Accesorii metraj = 75 ml, accesorii cutie = 12 cutii, accesorii bucată = 35 buc, bandă pasmanterie = 140 ml, pasmanterie = 50 ml, fermoare = 900 buc, termocolant = 500 ml, Referate: 2785/10.06.2022, 2327/24.05.2022, necesare la Premiera "BAL MASCAT" din 25-26 Iunie 2022, Factura 1813/10.06.2022
- Număr anunț
- DAN1797385
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
- Furnizor / câștigător
- SC RAMA TEXTIL SRL (CUI RO19066723)
- Cod CPV
- 18420000-9 · Accesorii vestimentare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 3.765 RON
- Data anunțului
- 17.11.2022 10:26
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.