Atribuită
Atribuire
Franjuri = 90 ml, ciucuri = 4 seturi, perdea = 152 ml, draperie = 14 ml, Referat 2327/24.05.2022, 2328/24.05.2022, Factura 5841/10.06.2022, necesare la Premiera "Bal Mascat" din 25-26 Iunie 2022
- Număr anunț
- DAN1798895
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
- Furnizor / câștigător
- DUELUX FASHION DESIGN SRL (CUI RO36717368)
- Cod CPV
- 19211100-9 · Tesaturi mixte (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 5.621,85 RON
- Data anunțului
- 21.11.2022 09:40
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.