Atribuită Atribuire

Țesătură (dantelă) = 4 ml, pentru Premiera "Bal Mascat" din data de 25-26 Iunie 2022, Referat 2332/24.05.2022, Factura 583/10.06.2022, Chitanța 583/10.06.2022

Număr anunț
DAN1802377
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
Furnizor / câștigător
ROMNUTS START SRL (CUI RO16183672)
Cod CPV
39561000-2 · Tul, dantela, panglicarie, pasmanterie si broderie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
240 RON
Data anunțului
25.11.2022 09:31

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.