Atribuită Cumpărare directă

LADA FRIGORIFICA 40 LITRI 5 bucati si Temperature measuring device P300 doua bucati

Număr anunț
DA35093651
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
44613200-2 · Containere frigorifice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.262,86 RON
Data publicării
21.02.2024 13:46
Data finalizării
22.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.262,86 RON