Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stampile P40 si P50/P55

Număr anunț
DA30406547
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VICTORIA (CUI 44582920)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.646.110 RON
Data publicării
14.04.2022 00:00
Data finalizării
15.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.646.110 RON