Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet arbori ornamentali

Număr anunț
DA30398512
Autoritate contractantă
Orasul Bechet (Primaria) (CUI 4941390)
Cod CPV
03450000-9 · Produse de pepiniera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.320.330 RON
Data publicării
14.04.2022 00:00
Data finalizării
18.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.320.330 RON