Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de abonare la site web specific SPCLEP care gestioneaza programare rezervare online

Număr anunț
DA30405969
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Cod CPV
79980000-7 · Servicii de abonare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.073.052 RON
Data publicării
14.04.2022 00:00
Data finalizării
18.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.073.052 RON