Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalatie solara pt prepararea ACM-40 persoane, cu boiler bivalent 1000L, inclusiv montaj si PIF

Număr anunț
DA30412549
Autoritate contractantă
Comuna Costesti (CUI 2407559)
Cod CPV
09332000-5 · Instalatie solara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.794.217 RON
Data publicării
15.04.2022 00:00
Data finalizării
18.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.794.217 RON