Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADV1282730 LUCRARI DE REPARATII, MODIFICARE TRASEU TEHNOLOGIC SI INSTALARE DISTRIBUITOR CARBURANTI

Număr anunț
DA30407221
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Cod CPV
45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.129.660 RON
Data publicării
15.04.2022 00:00
Data finalizării
18.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.129.660 RON