Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Servicii in domeniul SSM si Situatii de Urgenta

Număr anunț
DA30414148
Autoritate contractantă
INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.685.671 RON
Data publicării
15.04.2022 00:00
Data finalizării
18.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.685.671 RON