Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DTAC+Pth Lucrari de balastare drum DI157(CF33543),DI160(CF33486 si CF33569,DI160(CF33602)
- Număr anunț
- DA30408049
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 19.333.529 RON
- Data publicării
- 15.04.2022 00:00
- Data finalizării
- 18.04.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.