Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap de incarcare simultana si truse de invatare

Număr anunț
DA30410651
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE ELECTRONICA SI AUTOMATIZARI CAIUS IACOB ARAD (CUI 3519240)
Cod CPV
39162000-5 · Material de instruire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.907.347 RON
Data publicării
15.04.2022 00:00
Data finalizării
18.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.907.347 RON