Atribuită Atribuire

Baghetă pâine = 2 buc, amandină = 1 bucată pentru spectacolul Boema din data de 07-08.12.2022, REFERAT 5969/ 05.12.2022

Număr anunț
DAN1808918
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
Furnizor / câștigător
MEGA IMAGE SRL (CUI RO6719278)
Cod CPV
15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19,14 RON
Data anunțului
08.12.2022 15:02

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.