Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMENAJARE LOC DE JOACA PENTRU COPII SI IMPREJMUIRE

Număr anunț
DA30411770
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI GEMENELE (CUI 4721301)
Cod CPV
45212130-6 · Lucrari de constructii de parcuri de distractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.103.075 RON
Data publicării
15.04.2022 00:00
Data finalizării
18.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.103.075 RON